Одним із суттєвих факторів гарного урожаю є своєчасний  початок весняних польових робіт. Не має жодних  сумнівів,  що  раннє підживлення на початку вегетації озимих дуже    важлива. Та нажаль, погодні умови не  завжди сприяють  початку польових робіт, згідно агрономічних строків.

 Компанія АГРОТЕХ-АЛЬЯНС пропонує послуги з            внесення рідких добрив (КАС), рідких  комплексних      добрив та ЗЗР сучасним самохідним   оприскувачем    «ГНОМ» на шинах низького  тиску.

  Встановлені на агроГномі шини низького тиску дають      можливість:

  · працювати на перезволожених та слабо несучих грунтах;

  · проводити раннє внесення добрив, в т.ч. по мерзло-талому  грунту;

  ·  на 2 – 3 тижні раніше починати весняно-польові роботи;

  ·  працювати по сходам у фазі кущення, не залишаючи технічної колії, завдяки цьому зберегти до 3%  урожаю та отримати додатковий прибуток.

 Також Ви суттєво знизите Ваші витрати на паливо:

·    витрати палива – 0,2л/га;

·    діапазон робочої швидкості 18-30 км/год;

·    виробнича потужність  35-40 га/год.

Завдяки встановленої на агроГномі електронної системи Arag Bravo-180, Ви зможете точно встановити та контролювати норму внесення добрив.

Використання GPS-навігації та додаткового освітлення дозволяє цілодобово вносити добрива та ЗЗР на все поле, не залишаючи пробілів та пропусків ділянок, а також запобігає повторному перекриттю при внесенні. За робочу зміну наша техніка здатна обробити до 300 га.

Ми працюємо в умовах, недоступних авіації (нічний час, лінії електромереж, прикордонні райони, погані погодні умови).

Вартість послуг узгоджується в кожному конкретному випадку індивідуально та залежить від об’єму та строків виконання робіт.

Послуги з внесення добрив ми надаємо по всій Україні.

З питань замовлення послуг або придбання техніки звертайтесь по телефону:

 +38 050 442 02 40.